" For The Secure Future of The Employees"

+977-01-5010165,4223320   info@epfnepal.com.np

कर्मचारी सञ्चय कोष स्थापनाको ५७ औं वर्षप्रवेशको सुखद अवसरमा समस्त सञ्चयकर्ता तथा सुभेच्छुक महानुभावहरुप्रति हार्दिक आभार | कोषले सञ्चयकर्तालाई प्रदान गर्ने मुनाफा रकमलाई बेतन कर्णाली हाइड्रोपावर कम्पनी लिमिटेडको शेयरमा रूपान्तरण गर्ने सम्बन्धी कर्मचारी सञ्चय कोषको जरूरी सूचना | ब्याजदर परिवर्तन सम्बन्धी सूचना | फाँटवारी पठाउने सम्बन्धी कर्मचारी सञ्चय कोषको अत्यन्त जरुरी सूचना - Posted on 2075-02-28 | प्रेस बिज्ञप्ति - २०७५-०२-२० | कोषबाट घर सापटी र शैक्षिक सापटी लिएका ऋणीहरुलाई ऋण चुक्ता गर्न आउने बारे सार्वजनिक सूचना | संगठित संस्थाहरु कोषमा आबद्ध हुने प्रक्रिया | कर्मचारी सञ्चय कोषबाट विभिन्न सापटी लिई सापटी चुक्ता नगर्ने ऋणीहरुलाई कोषको अत्यन्त जरुरी सूचना | प्रेस विज्ञप्ति - २०७५-०१-११ |

Where we work

The head office of KSK is located in Pulchowk, Lalitpur while it has an office in Thamel, Kathmandu. It also has its presence in seven locations outside Kathmandu in the form of regional and branch offices. The locations of KSK offices and their contact details is given here under:

 

KSK Offices

Branch Name Branch Head Telephone E-mail
Head Office, Pulchowk   01-5010172 pulchowk@epfnepal.com.np
Central Office, Thamel Mr. Jeevan Kumar Katwal (Dept. Chief)
Contributors services and social security
Mr. Bijay Kumar Shrestha (Dept. Chief(Acting))
Contributors Investment and Recovery
01-4223320 ssdept@epfnepal.com.np
cirdept@epfnepal.com.np
Branch Office, Biratnagar Mr. Birendra Poudel 021-472784 biratnagar@epfnepal.com.np
Branch Office, Butwal Mr. Toparam Pandit 071-551518 butwal@epfnepal.com.np
Branch Office, Dhangadhi Mr. Subash Khadka 091-520692 dhangadi@epfnepal.com.np
Branch Office, Dhankuta Mr. Tej Prasad Khanal 026-520049 dhankuta@epfnepal.com.np
Branch Office, Hetauda Mr. Dhurba Bhattarai 057-524377 hetauda@epfnepal.com.np
Branch Office, Janakpur Mr. Darshan Bhattarai 041-422166 janakpur@epfnepal.com.np
Branch Office, Kohalpur Mr. Mahendra Raj Shakya 081-541282 kohalpur@epfnepal.com.np
Branch Office, Pokhara Mr. Dilip Raj Paudel 061-526811 pokhara@epfnepal.com.np
Branch Office, Surkhet Mr. Rabi Tamang 083-523066 surkhet@epfnepal.com.np
Sewa Kendra, Singhadurbar 01-4200466 singhadurbar@epfnepal.com.np