" For The Secure Future of The Employees"

+977-01-5010165,4223320   info@epfnepal.com.np

कर्मचारी सञ्चय कोष स्थापनाको ५७ औं वर्षप्रवेशको सुखद अवसरमा समस्त सञ्चयकर्ता तथा सुभेच्छुक महानुभावहरुप्रति हार्दिक आभार | कोषले सञ्चयकर्तालाई प्रदान गर्ने मुनाफा रकमलाई बेतन कर्णाली हाइड्रोपावर कम्पनी लिमिटेडको शेयरमा रूपान्तरण गर्ने सम्बन्धी कर्मचारी सञ्चय कोषको जरूरी सूचना | ब्याजदर परिवर्तन सम्बन्धी सूचना | फाँटवारी पठाउने सम्बन्धी कर्मचारी सञ्चय कोषको अत्यन्त जरुरी सूचना - Posted on 2075-02-28 | प्रेस बिज्ञप्ति - २०७५-०२-२० | कोषबाट घर सापटी र शैक्षिक सापटी लिएका ऋणीहरुलाई ऋण चुक्ता गर्न आउने बारे सार्वजनिक सूचना | संगठित संस्थाहरु कोषमा आबद्ध हुने प्रक्रिया | कर्मचारी सञ्चय कोषबाट विभिन्न सापटी लिई सापटी चुक्ता नगर्ने ऋणीहरुलाई कोषको अत्यन्त जरुरी सूचना | प्रेस विज्ञप्ति - २०७५-०१-११ |

Contact Us

कर्मचारी सञ्चय कोष 
Employees Provident Fund

Central Office

Pulchowk, Lalitpur, Nepal
Contact: 
 +977 - 01 - 5010165  
Email: info@epfnepal.com.np

Main Office, Thamel

Tridevi Marg, Thamel, Kathmandu
Contact: 
 +977 - 01 - 4223320

 

Branch Offices

Biratnagar    
Contact: 021- 472784    
Email: biratnagar@epfnepal.com.np

Dhankuta
Contact: 026 - 520049    
Email: dhankuta@epfnepal.com.np

Hetauda        
Contact: 057 - 524377    
Email: hetauda@epfnepal.com.np

Pokhara        
Contact: 061 - 526811    
Email: pokhara@epfnepal.com.np

Butwal        
Contact: 071 - 551518    
Email: butwal@epfnepal.com.np

Kohalpur    
Contact: 081 - 541282    
Email: kohalpur@epfnepal.com.np

Surkhet        
Contact: 083 - 523066    
Email: surkhet@epfnepal.com.np

Dhangadhi    
Contact: 091 - 520692    
Email: dhangadi@epfnepal.com.np

Singhadurbar, Kathmandu
Contact: 01 - 4200466    
Email: singhadurbar@epfnepal.com.np

 

Service Centers

Central Office, Pulchowk, Lalitpur
Contact: 01 - 5010165  
Email: info@epfnepal.com.np