" For The Secure Future of The Employees"

+977-01-5010165,4223320   info@epfnepal.com.np

Contact Us

कर्मचारी सञ्चय कोष 
Employees Provident Fund

Central Office

Pulchowk, Lalitpur, Nepal
Contact: 
 +977 - 01 - 5010165  
Email: info@epfnepal.com.np

 

सञ्चयकर्ता सेवा तथा सामाजिक सुरक्षा विभाग

त्री–देवी मार्ग, ठमेल
फोन नं.: ०१ – ४२२३३२०
इमेल : ssdept@epfnepal.com.np

एक्सचेन्ज नम्बर (सोधपुछ):4225389, 4225390, 4225392, 4225393, 4225394, 4225395, 4225396, 4225397-98

 
शाखा फोन नं. इमेल
डाटा इन्ट्री/लेजर व्यवस्थापन तथा खाता एकीकरण (निजामति) शाखा ०१ ४२२५५२६ civil@epfnepal.com.np
डाटा इन्ट्री/लेजर व्यवस्थापन तथा खाता एकीकरण (प्रहरी) शाखा ०१ ४२५९६१८, ४२५२३३५ police@epfnepal.com.np
डाटा इन्ट्री/लेजर व्यवस्थापन तथा खाता एकीकरण (जङ्गी) शाखा ०१ ४२५९६१५ army@epfnepal.com.np
डाटा इन्ट्री/लेजर व्यवस्थापन तथा खाता एकीकरण (शिक्षा) शाखा ०१ ४२१२७८५ edu@epfnepal.com.np
डाटा इन्ट्री/लेजर व्यवस्थापन तथा खाता एकीकरण (संस्थान) शाखा ०१ ४२५९६१२ corporation@epfnepal.com.np
सापटी भुक्तानी शाखा (केन्द्रीय काउन्टर) ०१ ४२५०३५८ loan.payment@epfnepal.com.np
सामाजिक सुरक्षा शाखा ०१ ४२५९६०७ pension@epfnepal.com.np
सङ्कलन शाखा ०१ ४२५८२८६ collection@epfnepal.com.np
परिचयपत्र व्यवस्थापन/सञ्चयकर्ता प्रवद्र्धन शाखा ०१ ४२५९६०८ marketing@epfnepal.com.np

सञ्चयकर्ता कर्जा तथा असूली विभाग

त्री–देवी मार्ग, ठमेल

 
महाशाखा फोन नं. इमेल
सञ्चयकर्ता कर्जा महाशाखा ०१ ४२४९५५१ hloan@epfnepal.com.np
सञ्चयकर्ता कर्जा असूली महाशाखा ०१ ४२१५२०६, ४२१५३६१, ४२५२५०८ hloan@epfnepal.com.np

सूचना तथा सञ्चार प्रविधि विभाग

त्री–देवी मार्ग, ठमेल

फोन नं. ०१-४२५२४१०
इमेल:compdept@epfnepal.com.np

 

 

 

Branch Offices

Biratnagar    
Contact: 021- 472784    
Email: biratnagar@epfnepal.com.np

Dhankuta
Contact: 026 - 520049    
Email: dhankuta@epfnepal.com.np

Hetauda        
Contact: 057 - 524377    
Email: hetauda@epfnepal.com.np

Janakpur
Contact: 041 - 422166    
Email:janakpur@epfnepal.com.np

Pokhara        
Contact: 061 - 526811    
Email: pokhara@epfnepal.com.np

Butwal        
Contact: 071 - 551518    
Email: butwal@epfnepal.com.np

Kohalpur    
Contact: 081 - 541282    
Email: kohalpur@epfnepal.com.np

Surkhet        
Contact: 083 - 523066    
Email: surkhet@epfnepal.com.np

Dhangadhi    
Contact: 091 - 520692    
Email: dhangadi@epfnepal.com.np

 

 

 

Service Centers

Central Office, Pulchowk, Lalitpur
Contact: 01 - 5010165  
Email: info@epfnepal.com.np

Singhadurbar, Kathmandu
Contact: 01 - 4200466    
Email: singhadurbar@epfnepal.com.np